Chcete být úřadem, který se může chlubit flexibilním a pohotovým týmem úředníků, kteří jsou schopni efektivně spravovat svou agendu a jednat s klienty?

Už jste přesyceni nabídkou kurzů na "soft skills" a hledáte inovativní netradiční témata vzdělávání vašich úředníků? Nabízíme vám splnění vzdělávání zábavnou a zároveň obsahově přínosnou formou v akreditovaných i neakreditovaných kurzech vytvořených přímo na klíč dle požadavků objednavatele.

v čem vám budeme užiteční?

Pomůžeme vám zlepšit si paměť tréninkem, ukážeme vám různé paměťové techniky a naučíme vás, jak si zapamatovat čísla a data (zákonů, vyhlášek apod.), která potřebujete ke každodenní práci

Pracujete s mnoha klienty a máte potíže si zapamatovat jejich jména a obličeje? Nezoufejte... Naučíme vás, jak na to a ukážeme vám techniky jejich zapamatování.

cílem kurzu je usnadnit a zefektivnit vaši práci.

Vše doplníme o techniky pro rozvoj prostorové představivosti, logického uvažování či koncentrace.

Strukturu, časový rozsah i místo kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám. Disponujeme adekvátním technickým vybavením i specifickými pomůckami. Seminář lze realizovat v sídle vašeho úřadu nebo dle domluvy na jiném místě dle vašich představ.